"Spring Classic" 28. April - 1. Mai 2007 - Laakdal, Belgien

cesta do Belgie na ASCA výstavu a agility

Kapitoly článku

Jak vznikl nápad jet do Belgie? Již loni jsem měla možnost jet na „čumendu“ na ASCA akce do Holandska a Německa, ale bohužel kvůli vytížení v práci jsem celou akci musela „odpískat“. Možná to bylo dobře. Loni bych totiž opravdu jenom koukala na ostatní. Zato letos jsem měla šanci se účastnit aktivně. Jednalo se o akci klubu ASCA, který má vlastní pravidla a tituly  - během 4 dní proběhly 3 výstavy, 3 dny se běhalo agility, a 2 dny probíhala obedience - ale pěkně popořadě...

Celé akci samozřejmě předcházela spousta příprav a plánování, shánění auta, do kterého se vejde 6 lidí a 7 psů, ubytování v Belgii, trénink a prostě spousta dalších věcí. Hlavně díky Martině vše klaplo a my mohli vyrazit na cestu. Kdo všechno jel?

Martina s Rickym a Trey, které vystavovala a zároveň s nimi běhala agility.

Mirka s Katie a Aryou – Katie se zúčastnila výstavy a běhala agility a Arya vzhledem k věku vstoupila pouze do kruhu výstavního (ale některé parkury by určitě zvládla levou zadní)

Lucka s Emčou – pouze agilitili (slovo „pouze“ v jejich případě zní nemístně, byli úúúžasní, ale o tom si ještě počtete) a samozřejmě ještě Emčův Service Team – tedy Zdeňka (Lucčina mamka), která svým humorem často odlehčila atmosféru a v neposlední řadě Jarda, kterému zároveň děkujeme za řidičské umění.

Já s Abbem a Grekem – Abbo agilitil (poprvé naostro – tedy naše první závody) a Grek se, stejně jako jeho sestra, zúčastnil pouze výstavy.

Ve čtvrtek v poledne jsme se tedy dali na cestu směr Praha. Filip odvezl mně, Abba a Greka k Martině. Přespali jsme a ráno vyhlíželi zbytek smečky. Jakmile dorazili, nacpali jsme vše do auta, které bylo na tu kupu věcí jako vyrobené na míru. A pak už hurá do Belgie. Dorazili jsme okolo 8-mé večer, ubytovali se v bungalovu, ve kterém měl každý svůj pokoj, a pak už jsme padali do hajan, abychom byli připraveni na 1. závodní a výstavní den...

naše výprava z Česka, zleva: Emča, Arya, Grek, Katie, Abbo, Trey, Ricky
Výprava - Belgie 2007


Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář