Ostravský pohár agility 29. - 30. 3. 2008

Tak jsme opět po delší době vyrazili na závody. No, slovo vyrazili nevystihuje stav přesně …

Závody se totiž konaly na domácí půdě v Ostravě. A to doslova. Ostravský pohár se stal již tradičními závody, které pořádá skupina OSA VOSA OSTRAVA.  
Druhým rokem jsem se tedy podílela na pořádání těchto závodů a navíc jsem letos poprvé také startovala. Tedy já hlásala, že v našem případě se jedná o trénink za 600,-.

 
 
 
 část Vosího týmu 
 část Vosího týmu 
sobotní  a nedělní.:-)
sobotní "válečné" barvy a nedělní.:-)


Do rolí rozhodčích byli pozváni Jiřinka Strnadová a István Sobök (Maďarsko).
 
 
 
Jiřinka Strnadová István Sobök
Jiřinka Strnadová István Sobök
 
Výsledky s komentářem níže, prolink je na videa. Ta najdete také ve videogalerii.:-)
 
Sobota:
Jump – dis – nenechte se splést – opravdu jsme byli dis, jelikož jsem Abba navedla špatně na poslední!!! překážku. Takže hopnul start, místo cíl. Tedy hopnul přesně tam, kam jsem jej navedla, že jo.:-)
LA1 – 5. místo
Open - dis
 
Neděle:
Open – dis
LA1 – dis
Jump – 10. místo – po běhu jsem si říkala, jak jsem mohla elegantně vyřešit vedení před slalomem, ale riskovala bych svou „oblíbenou“ otočku na čelo.:-) Proč jsem vždycky jinde než mám být???
 
Příprava na  šílenství před startem 
Příprava na "výkon" šílenství před startem 
 kruh  
 kruh  vpřed
 Áčko  hop 
 Áčko  hop 
  hop  slalom
  hop  slalom
 
 
Obecně mám z běhů docela dobrý pocit, pokud jsme se diskli, než bych Abba „drtila“ a dělala mu zmatek v mozkovně, raději jsem si udělala zónu a hurá domů. Jediný běh, který mě opravdu mrzí, je nedělní zkouška.:-( Moje malé osobní vítězství – Abbo neskočil ani jednu zónu.
Nicméně se seběhlo i spousta veselých historek a zážitků, jako například přeskok přes psa na parkuru (agility řád neupravuje) Peti Ikinkové, zároveň jejich velké vítězství v nedělní zkoušce LA2, Terezčino rozpomínání – kde to jsem a co tady dělám, její absolutní vítězství s Sheilinkou v kategorii Large, Gabčino 3. místo ve víkendovém součtu v kategorii small, spousta bzučení, jelikož Vosy byly na stupních opravdu vidět, malý Vosí pomocník Davídek (pro mě absolutně nejhodnější Vosička na světě), prý Vosí tanec, spousta známých a kamarádů, a vůbec přehršel malých či velkých událostí…
 
 
Stavba parkuru Vosí Davídek 
Stavba parkuru Vosí Davídek 
 Siesta... Vrchní vosa(y)?
 Siesta... Vrchní vosa(y)?
Ikynka trénuje Wizinka a Sheilinka 
Ikynka trénuje Wizinka a Sheilinka 
 Sheilinka mrkvolka Sheilinka a Terezka - vítězky OP Large
 Sheilinka mrkvolka Sheilinka a Terezka
 
 
Více foto zde (Karel Šeba)zde (Lucinka Dorinka - sobota) a zde (Lucinka Dorinka - neděle) a také u našich kamarádů z Rožnova.
 
 
Takže se těším na další rok a doufám, že se Vám všem u nás líbilo.
 
Grek se zatím rekreoval na Ostravici , kde si užíval obdivu, sluníčka, přírody a golfu. Učí se na caddyho alias kedíka (tvor – obvykle člověk , který doprovází na hřišti hráče golfu). Zatím tedy nosí pouze svoji „flexinu“, ale časem se určitě vypracuje… pár fotek níže.
 
 
  
Grek Grek Grek
  
Grek Grek Grek
    
  Grek  
 
Bubu
 
P.S. všem v okolí Abbo posílá omluvu za své nadšení a otisky tlapiček na stehnech. Já osobně mám dnes (10.4.) barvu svých nohou skoro v normálu (světle modro-fialkově-žlutá). Stejně vydrží maximálně do příští akce.:-)
Poznámka - dnes 27.4.08 jsou stopy stále viditelné.:-)))

Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář