24. - 25. 10. 2009 Podzimní Hopsinky

letos poslední "ofic" závody...

Poslední závody v tomto roce dopadly celkem úspěšně. Kluci mi udělali radost, zajímavé parkury (rozh. Tomáš Glabazňa), dobrá zábava, výborní lidé okolo, prostě super víkend. Sice mě bolí celé mé já, ale kluci jsou spokojení (teda nestěžují si) a já vlastně taky.:-) Tímto děkujeme organizátorům z agi klubu Mokré Lazce.
V sobotu jsem vyrazila brzy ráno svým "Thunderem" do Hlučína na Dětský ranč, který už dobře známe. A to jsem ještě nevěděla, kolik radosti nás čeká. V sobotu bylo sice na závodech méně "Vos", ale i ty co tam byly, nezapadly v zapomnění. Navíc spousta známých a kamarádů, prostě pohoda.
Večer jsme padli všichni tři "za vlast" a mimořádně děkuji za posun času, který mě normálně rozhodí, ale tentokrát se fakt hodil.:-)
V neděli opět jízda směr Hlučín, zastávka s pany policisty, debata, že všechno je jednou poprvé, povídání o agility a alkoholu a hurá, konečně jsme zase na Ranči. A opět nějaký ten úspěch, nejenom náš.
V neděli bylo na závodech již o poznání více vos a o to více bzučení při vyhlašování.:-) Jo, a díky (nejen) Vosám za "atletické" roztleskávání před závěrečným Jumpem.:-) Výsledky a odkazy na videa níže.

Výsledky:
Abbo Mladá Živa - "Abbo"
so: Jump - 13. (17) , LA2 - Dis, Open - 11. (17)
ne: Open - Dis, LA2 - Dis, Jump - 1. místo (18)
VIDEO - ABBO

And I am Here Diandra - "Grek"
so: Jump - 5. (17) , LA1 - 2. místo (9), Open - Dis
ne: Open - Dis, LA1 - Dis, Jump - 6. místo (18)
VIDEO - GREK

Letos nás čekají už jenom "klubovky" a 30. 12. 2009 hurá směr Pňov na oslavy Silvestra a Nového roku a 2. - 3. 1. 2010 první závody v roce 2010 v Lounech.
Koberec, hala, kamarádi...už se moc těšíme...a možná malé překvapení pro Abbí přívržence...heh...
 
Bubu, Bí a Grek


Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář