30. - 31. 5. 2009 Moravskoslezský pohár Větřkovice - 1. kolo

Opakovat se, jak strašně rádi jezdíme do Větřkovic začíná být trapné, takže trapně opakuji, že do Větřkovic jezdíme strašně rádi. Tak, to bychom měli...

I letos se zde koná seriál závodů Moravskoslezský pohár a právě o víkendu 30.-31.5.09 se konalo 1. kolo, které „pískala“ Lenka Pánková. A jelikož mám okolo sebe partu super lidiček, dostala jsem již v prosinci k narozeninám poukaz na celý tento seriál a to dokonce pro oba „kluky“. Vosičky, moc Vám ještě jednou děkuji.
Přesvědčená o správnosti startu Greka na závodech jsem tedy nebyla, ale co už se dalo dělat, že jo...jednou začít musíme...
 
Takže jsem v sobotu ráno nakopla své Thunder car, nacpala tam všechny šíleně důležité věci a „kluky“, vyzvedla Terku s Nice a Sheilinkou, a vyrazili jsme směr Větřkovice. Víkend sliboval deštivo. A protože se sliby mají plnit, byl deštivý. Nakonec tedy i to sluníčko vysvitlo. Samozřejmě vždy, když skončily závody..hehe..
 
A teď už k běhům. Není moc co komentovat, tak tedy alespoň ve zkratce mé poznatky:
1. opakovaní chyb je matkou blbosti (viz. začátek 1. videa – udělat stejnou chybu s oběma psy...chjo...já vím, já vím...)
2. oba byli jak papíroví čertíci vystřelení z krabičky, tráva byla pokosená, kosili jsme tedy alespoň skočky (u Abba mě to opravdu překvapilo)
3. Abbo chápe zóny jako úhlavního nepřítele a je třeba se jim vyhnout (byly často důvodem našich Dis., vracela jsem ho zpět), navíc panička je jelito, takže proč bych na ni reagoval, zaběhnu si to jak chci já, třeba si toho rozhodčí nevšimne a ještě paničku štípnu do zadku, protože je to ovce, která se mi motá pod nohama...Abbův výlet je na videu č.1, následuje letecký seskok Áčka a hrdý pohled do obecenstva - je zkrátka svůj. Štípnutí bohužel na videu není, došly baterky:-)
4. Greček úžasně reaguje, s čímž mám trochu problémy. No nejsem divná??? S Abbem více méně bojujeme kdo s koho, s Grekem nemusím, akorát si to musím uvědomit.:-)
5. v neděli jsme odjížděli unavení, mokří, totálně zablácení, ale hlavně spokojení...
 
Výsledky:
Abbo
sobota - Jump - 6.(16), LA2 - Dis, Agility - Dis
neděle - 
Jump I. - Dis,LA2 - Dis, Jump II. - Dis
Grek

sobota - Jump - Dis, LA1 - Dis, Agility - Dis
neděle - 
Jump I. - Dis,LA1 - Dis, Jump II. - 10.(17) 
 
Videa:
Abbo&Grek - 30.5.09 - 31.5.09 - za video děkuji Jiříkovi Maršálovi
Grek - 31.5.09 - LA1 - Dis - za video děkuji Monice Poracké
 
Přiidávám níže pár fotek, které pořídila Lenka Blachová alias Wami. Díky moc, jsou jako vždy skvělé a přesně vystihují povahu „krakenů“.:-)
 

Foto Abbo:

 

Abbo dálka Abbo houpačka Abbo
Abbo dálkaAbbo houpačkaAbbo
Abbo...nemá nožičky?!?Abbo jump...a do třetice jump
Abbo...nemá nožičky?!?Abbo jump...a do třetice jump
Abbo lávkaAbbo tunel...prostě Abbo:-)
Abbo lávkaAbbo tunel...prostě Abbo:-)

 

Foto Grek:

Grek Áčko Grek se soustředí Grek houpačka
Grek ÁčkoGrek se soustředíGrek houpačka
...když ji miluješ...
...když ji miluješ...

 

A závěrem - jsou borci, kteří běhají parkur i se zavřenýma očima...:-) Aneb jedinečná A3 Champion Sheila.

 A3 Champion Sheila 
A3 Champion Sheila

 

Papalala Bubu, Bí a Grek

 


Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář