Abbo & Terka

 

Jak to začalo...

 

Všechno to začalo na intenzivce v červenci (více ZDE), kde jsem si podvrtla kotník a nebyla jsem schopna běhat. Protože mi bylo líto, že by měl Abbo o tu legraci přijít, přijala jsem nabídku Terky Ňamky (a dnes i Mrkvičky) a půjčila jí Abba, aby si trochu zahopinkal.

No copak jsem se mohla otočit na patě (té zdravé) a odtáhnout toho nebohého psa pryč? Navíc Ňamka je již zkušený psovod a byla jsem si jistá, že nemám co zkazit.

Po tréninku byla Ňamka tak nadšená (tedy pokud jsem to pochopila dobře, byla tak uštvaná, že nedokázala souvisle mluvit), že jsme se domluvily (Ňamka spíše znakovou řečí), že pokud zrovna nebudu s Abbem moci závodit já, zkusila by to ona. A jak jim to spolu jde? Nadšení Abba ve spojení s umem Terky Ňamky Mrkvičky může vyprodukovat pouze a pouze pozitiva. Ještě bych ráda dodala, že kromě záskoku na intenzivce v červenci Terka s Abbem netrénovala.

Až mě to někdy štve a zelenám závistí. Ale zároveň mě to motivuje, abych bojovala, učila se a zdokonalovala. Protože Abbo, ten je geniální.

Takže Teri:

  • díky za Abba - že může trávit sem tam nějaký ten víkend s agility i beze mně (když jej zrovna panička zrazuje s Grekem)
  • díky za sebe - že mě motivuješ 
  • za všechny ostatní - že je na co se koukat.

 

Abbo & Terka Abbo & Terka

Závody:

6. - 7. 10. 2007 závody Třebovice

27. - 28.10. 2007  VI. Podzimní Hopsinky (Hlučín)

 


Odeslat článek e-mailem zavřít formulář Zavřít formulář